o nás

zidekhk s.r.o.

Image description


Aquariums

Hlavní činností naší firmy je výroba a kompletní realizace akvarijních kompletů, terárií, velkoobjemových akvárií, technologií, akvarijních a terarijních pozadí a celoskleněných odchovných zařízení.

Na trhu se v tomto oboru pohybujeme od roku 2005.

Realizujeme zakázky doslova od několika litrových akvárií až po tisíce litrové nádrže.

Zidekhk s.r.o.

Gardens

Naše firma se v oboru výsadeb rostlin a realizací okrasných zahrad pohybuje již od roku 1998. Od začátku vzniku firmy disponujeme vlastním zázemím pro aklimatizaci a uskladnění rostlin, techniky a materiálů potřebných pro naše realizace. Spolupracujeme s několika renomovanými okrasnými školkami v zemích EU, autorizovanou firmou dodávající závlahové systémy Hunter a zahradní osvětlení, trávníkovými školkami a studnaři.

Neméně důležitou součástí naší činnosti jsou výsadby zeleně a kompletní realizace zahrad. Provádíme výsadby alejových stromů, keřů a trvalek, zakládáme trávníky v podobě travních koberců, tak i seté. Máme též bohaté zkušenosti s drobnými zahradními stavbami jako jsou kamenné zídky, palisády, stavby z pražců, skalky, šlapáky a jiné. Provádíme samozřejmě i kompletní údržby zahrad a veřejné zeleně. Naši práci nám velmi usnadňuje moderní z ahradní technika od firem Koppel, Stihl, MTD, Cat atd.

Nedílnou součástí naší práce návrhy zahrad a výsadeb a odborné poradenství. Při naší práci se můžeme opřít o stabilní kolektiv zkušených pracovníků.

Realizujeme zakázky doslova od několika metrů čtverečných, až po několikahektarové zahrady.

© zidekhk 2016. All rights reserved | webdesign by: ferix